LED sijalica E27 4W Filament LFB-A60-4
290,00 RSD
| Jačina | 4W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | E27 |
| Izvor svetla | LED |
| Boja svetla | 2700K |
| Materijal | Staklo |
| Dimabilna | NE |
| Dimenzije | v: 105mm, Ø 60mm |
| Proizvođač | Forma |
| Radni vek | <30000h |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Potrošnja el energije | 4 kWh/1000 |
| Zemlja porekla | N. R. Kina |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
LFB-A60-4
Kategorije: LED rasveta, LED Sijalice, LED SIJALICE, Sijalice
Oznake: led rasveta, led sijalica
Opis
LED filament sijalice dolaze u raznim dimenzijama i oblicima i služe kao dekorativni i vizuelni element.
Model Forma LFB-A60-4 je dekorativna sijalica jačine 4W sa E27 tipom grla i LED izvorom svetla.Daje topao izvor svetla(2700K).Pored toga što osvetljava vaš prostor ova sijalica pruža veoma visoku efikasnost.Takođe ima dug vek trajanja koji iznosi < 30000h.Koristi napon od 220-240V.Kao i sve vrste filament sijalica i ova ide uz rasvetu sa otvorenim grlom poput visilica i lustera kako bi dekorativni efekat bio jos vidljiviji.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED sijalica E27 4W Filament LFB-A60-4 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LFB-A60-4 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






