LED sijalica E27 9W LSF-E27-9
160,00 RSD(160,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 9W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | E27 |
| Izvor svetla | LED |
| Jačina svetla | 880lm |
| Boja svetla | 3000K, 4000K, 6000K |
| Materijal | Plastika |
| Dimabilna | NE |
| Dimenzije | d: 106mm, Ø60mm |
| Radni vek | < 30000h |
| Energetska efikasnost | E |
| Potrošnja el energije | 9 kWh/1000 |
| Proizvođač | ECO MAX |
Šifra proizvoda:
LSF-E27-9
Kategorije: LED rasveta, LED Sijalice, LED SIJALICE, Sijalice
Oznake: led rasveta, led sijalica, led sijalice
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED sijalica E27 9W LSF-E27-9 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LSF-E27-9 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






