LED sijalica E14 4W Filament LFB-4G45-4D
340,00 RSD(340,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 4W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | LED |
| Zemlja porekla | N. R. Kina |
| Tip grla | E14 |
| Boja svetla | 3000K, 4000K |
| Materijal | Staklo |
| Dimabilna | DA |
| Dimenzije | v: 110mm, Ø 45mm |
| Proizvođač | Forma |
| Radni vek | <30000h |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Potrošnja električne energije | 4 kWh/1000 |
Šifra proizvoda:
LFB-4G45-4D
Kategorije: LED rasveta, LED SIJALICE, LED Sijalice, Sijalice
Oznake: dekorativne led sijalice, led rasveta, led sijalica
Opis
LED filament sijalice dolaze u raznim dimenzijama i oblicima i služe kao dekorativni i vizuelni element.Model Forma LFB-4G45-4D je dimabilna dekorativna sijalica jačine 4W sa E14 tipom grla i LED izvorom svetla.Emituje neutralnu boju svetla(4000K).Obim balona je 45mm.Pored toga što osvetljava vaš prostor ova sijalica pruža veoma visoku efikasnost.Takođe ima dug vek trajanja koji iznosi < 30000h.Koristi napon od 220-240V.Kao i sve vrste filament sijalica i ova ide uz rasvetu sa otvorenim grlom poput visilica i lustera kako bi dekorativni efekat bio jos vidljiviji.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED sijalica E14 4W Filament LFB-4G45-4D |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LFB-4G45-4D |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta




