LED reflektor LRF-50 BK
800,00 RSD(800,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 50W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Jačina svetla | 4000lm |
| Boja svetla | 3000K, 6000K |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | d: 188mm, š: 188mm |
| Radni vek | 15000h |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
LRF-50 BK
Kategorije: Akcija, LED rasveta, LED Reflektori
Oznake: led osvetljenje, led reflektori
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED reflektor LRF-50 BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LRF-50 BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






