LED plafonska lampa KP6009-72C
31.900,00 RSD
| Jačina | 72W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K-6400K |
| Daljinska kontrola | DA |
| Dimabilno na daljinski | DA |
| Boja | Hrom |
| Materijal | Staklo + Metal |
| Dimenzije | š: 880mm, v: 180mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
KP6009-72C
Kategorije: Dekorativna rasveta, LED dekorativna rasveta, LED kristalne lampe, LED rasveta
Oznake: dekorativna led rasveta, dekorativne led lampe, kristalne led lampe
Opis
LED plafonska lampa Forma KP6009-72C oličava raskošnu eleganciju, sa impresivnim rasporedom kristalnih elemenata. Jačina od 72W sa integrisanim LED svetlom omogućiče vam dugotrajno i elegantno osvetljenje.Takođe poseduje daljinski upravljač za odabir boje svetla u rasponu od 3000K do 6400K kao i dimovaje,sto omogućava da podesite jačinu svetla vašim potrebama.Zbog svojih dimenzija od 880x180mm ova lampa je idealna za osvetljenje spavaće ili dnevne sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED plafonska lampa KP6009-72C |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | KP6009-72C |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






