LED plafonska lampa KP6001-32C
17.400,00 RSD
| Jačina | Max. 32W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K-6400K |
| Daljinska kontrola | DA |
| Dimabilno na daljinski | DA |
| Boja | Hrom |
| Materijal | Staklo + Metal |
| Dimenzije | š: 450mm, v: 90mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
KP6001-32C
Kategorije: Dekorativna rasveta, LED dekorativna rasveta, LED kristalne lampe, LED rasveta
Oznake: dekorativne plafonske lampe, led dekorativna rasveta, led osvetljenje
Opis
LED plafonska lampa Forma KP6001-32C oličava raskošnu eleganciju, sa impresivnim rasporedom kristalnih elemenata. Jačina od 32W sa integrisanim LED svetlom omogućiče vam dugotrajno i elegantno osvetljenje.Takođe poseduje daljinski upravljač za odabir boje svetla u rasponu od 3000K do 6400K kao i dimovaje,sto omogućava da podesite jačinu svetla vašim potrebama.Zbog svojih dimenzija od 450x90mm ova lampa je idealna za osvetljenje spavaće ili dnevne sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED plafonska lampa KP6001-32C |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | KP6001-32C |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






