-46%
LED plafonska lampa FK2022-27C BK
7.000,00 RSD
| Jačina | 27W |
|---|---|
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Napon | 220-240V |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal + Tkanina |
| Dimenzije | v: 260mm, Ø 450mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
FK2022-27C BK
Kategorije: Akcija, LED dekorativna rasveta, LED plafonjere i plafonske lampe
Oznake: dekorativna led rasveta, led plafonska lampa
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED plafonska lampa FK2022-27C BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FK2022-27C BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






