LED plafonska lampa F2082-45C WH
4.500,00 RSD
*Mogućnost daljinskog upravljanja.
Daljinski upravljač se kupuje zasebno pod šifrom F2005R
| Jačina | Max. 45W |
|---|---|
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Memorijski drajver | DA |
| Boja svetla | 3000K-6400K |
| Daljinska kontrola | DA |
| Dimabilna na daljinski | DA |
| Napon | 220-240V |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal + Plastika |
| Dimenzije | d: 80mm, š: 380mm, v: 380mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
LED plafonska lampa Forma F2082-45C WH koja dolazi u beloj boji, doprinosi modernom izgledu vaših prostorija. Jačina od 45W sa integrisanim LED svetlom omogućiće vam dugotrajno i elegantno osvetljenje.Takođe poseduje daljinski upravljač(koji se kupuje zasebno pod šifrom F2005R) za odabir boje svetla u rasponu od 3000K do 6400K kao i dimovaje,sto omogućava da podesite jačinu svetla vašim potrebama. Dodatnu praktičnost pruža CCT memory funkcija, zahvaljujući kojoj lampa pamti poslednje izabranu boju svetla prilikom uključivanja putem zidnog prekidača. Zbog svojih dimenzija od 80x380x380mm ova lampa je idealna za osvetljenje trpezarije, spavaće ili dnevne sobe.
| Naziv proizvoda: | LED plafonska lampa F2082-45C WH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2082-45C WH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






