LED plafonska lampa F2071-50C SG
8.500,00 RSD
| Jačina | Max. 50W |
|---|---|
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K-6400K |
| Daljinska kontrola | DA |
| Dimabilno na daljinski | DA |
| Napon | 220-240V |
| Boja | Zlatna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | v: 67mm, Ø 500mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F2071-50C SG
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED plafonjere i plafonske lampe
Oznake: dekorativna plafonska lampa, led dekorativna rasveta, led plafonske lampe
Opis
LED plafonska lampa Forma F2071-50C SG koja dolazi u boji zlata, doprinosi modernom izgledu vaših prostorija. Jačina od 50W sa integrisanim LED svetlom omogućiće vam dugotrajno i elegantno osvetljenje.Takođe poseduje daljinski upravljač za odabir boje svetla u rasponu od 3000K do 6400K kao i dimovaje,sto omogućava da podesite jačinu svetla vašim potrebama.Zbog svojih dimenzija od Ø500mm ova lampa je idealna za osvetljenje trpezarije, spavaće ili dnevne sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED plafonska lampa F2071-50C SG |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2071-50C SG |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






