LED plafonska lampa F2069-30C BK
7.950,00 RSD
| Jačina | Max. 30W |
|---|---|
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K-6400K |
| Daljinska kontrola | DA |
| Dimabilna na daljinski | DA |
| Napon | 220-240V |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | Ø 450mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F2069-30C BK
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED plafonjere i plafonske lampe
Oznake: akcija-plafonske-01-12-31-12-25, dekorativne led lampe, dekorativne led plafonske lampe, led dekorativna plafonska lampa, led plafonske lampe
Opis
LED plafonska lampa Forma F2069-30C BK koja dolazi u crnoj boji, doprinosi modernom izgledu vaših prostorija. Jačina od 30W sa integrisanim LED svetlom omogućiće vam dugotrajno i elegantno osvetljenje.Takođe poseduje daljinski upravljač za odabir boje svetla u rasponu od 3000K do 6400K kao i dimovaje,sto omogućava da podesite jačinu svetla vašim potrebama.Zbog svojih dimenzija od Ø450mm ova lampa je idealna za osvetljenje trpezarije, spavaće ili dnevne sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED plafonska lampa F2069-30C BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2069-30C BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






