LED plafonska lampa F2067-24C
7.900,00 RSD
| Jačina | 24W |
|---|---|
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 4000K |
| Napon | 220-240V |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | d: 495mm, š: 500mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F2067-24C
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED plafonjere i plafonske lampe
Oznake: dekorativna led plafonska lampa, dekorativna led rasveta
Opis
LED plafonska lampa Forma F2067-24C koja dolazi u boji zlata,doprinosi modernom izgledu vaših prostorija. Jačina od 24W sa integrisanim LED svetlom i bojom svetla od 4000K omogućiće vam dugotrajno i elegantno osvetljenje.Zbog svojih dimenzija od 495x500mm je idealna za osvetljenje trpezarije, spavaće ili dnevne sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED plafonska lampa F2067-24C |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2067-24C |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






