LED plafonska lampa F2823-128C BK
25.000,00 RSD
| Jačina | Max. 128W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K-6400K |
| Daljinska kontrola | DA |
| Dimabilno na daljinski | DA |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | d: 700mm, š: 1100mm, v: 90mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F2823-128C BK
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED plafonjere i plafonske lampe
Oznake: dekorativna led rasveta, dekorativne plafonske lampe, led dekorativne lampe, led plafonske lampe
Opis
LED plafonska lampa Forma F2823-128C BK koja dolazi u crnoj boji doprinosi modernom izgledu vaših prostorija. Jačina od 128W sa integrisanim LED svetlom omogućiće vam dugotrajno i elegantno osvetljenje.Takođe poseduje daljinski upravljač za odabir boje svetla u rasponu od 3000K do 6400K kao i dimovaje,sto omogućava da podesite jačinu svetla vašim potrebama.Zbog svojih dimenzija od 700x1100x90mm ova lampa je idealna za osvetljenje trpezarije, spavaće ili dnevne sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED plafonska lampa F2823-128C BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2823-128C BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta













