LED plafonjera LP-901-28
6.000,00 RSD
| Jačina | 28W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K – 6000K, RGB |
| Daljinska kontrola | DA |
| Dimabilno na daljinski | DA |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | Ø 400mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
LP-901-28
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED plafonjere i plafonske lampe
Oznake: dekorativna led plafonska lampa, dekorativne led lampe, plafonske led lampe
Opis
LED plafonjera Forma LP-901-28 dolazi u jačini od 28W sa integrisanim LED svetlom.Takođe poseduje daljinski upravljač koji omogućava podešavanje temperature boje svetlosti od 3000K do 6000K, RGB izbor boja, kao i dimovanje.Izrađena je od plastike u dimenzijama Ø 400mm. Idealna je za dnevne boravke, spavaće sobe, kancelarije i hodnike.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED plafonjera LP-901-28 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LP-901-28 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta



















