LED plafonjera LP-701-18 BK
1.650,00 RSD
*Prekidač za odabir boje svetla
| Jačina | 18W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Jačina svetla | 80lm/W |
| Boja svetla | 3000K/4000K/6400K |
| Boja | Crna |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | d: 16mm, Ø 220mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
LP-701-18 BK
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED plafonjere i plafonske lampe, Novo u ponudi
Oznake: akcija-plafonske-01-12-31-12-25, cct plafonjera, led plafonjera
Opis
LED plafonjera Forma LP-701-18 BK crne boje dolazi u jačini od 18W sa integrisanim LED svetlom.Takođe poseduje CCT prekidač za odabir boje svetla u rasponu od 3000K do 6400K.Izrađena je od plastike u dimenzijama Ø 220x16mm.Idealna je za dnevne boravke, spavaće sobe, kancelarije i hodnike.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED plafonjera LP-701-18 BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LP-701-18 BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






