LED plafonjera LP-402-82R SGA
13.500,00 RSD
| Jačina | Max. 82W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K – 6000K |
| Boja | Hrom + Zlatna |
| Materijal | Metal + Plastika |
| Dimenzije | v: 90mm, Ø 500mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Nema na zalihama
Opis
LED plafonjera Forma LP-402-82R SGA dolazi zlatnoj/hrom boji u jačini od max.82W sa integrisanim LED svetlom.Takođe poseduje daljinski upravljač koji omogućava podešavanje temperature boje svetlosti od 3000K do 6000K, kao i dimovanje.Izrađena je od metala i plastike u dimenzijama 90xØ500mm. Idealna je za dnevne boravke, spavaće sobe, kancelarije i hodnike.