-20%
LED plafonjera LP-401-36
4.000,00 RSD
| Jačina | 36W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Jačina svetla | 2880lm |
| Boja svetla | 4000K |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal + Plastika |
| Dimenzije | v: 110mm, Ø 480mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
LP-401-36
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED plafonjere i plafonske lampe, Poslednji komadi
Oznake: dekorativna led rasveta, dekorativne led lampe, plafonske led lampe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED plafonjera LP-401-36 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LP-401-36 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta









