LED plafonjera LP-102-12
1.500,00 RSD
| Jačina | 12W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 4000K |
| Boja | Bela |
| Materijal | Plastika |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
LP-102-12
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED plafonjere i plafonske lampe
Oznake: dekorativna led rasveta, led dekorativne plafonske lampe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED plafonjera LP-102-12 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LP-102-12 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






