-39%
LED plafonjera FK2001-36P BK
16.500,00 RSD
| Jačina | 36W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Boja | Crna + Natur |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | Ø 500mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
FK2001-36P BK
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED plafonjere i plafonske lampe, Poslednji komadi
Oznake: dekorativna led rasveta, dekorativne led plafonske lampe, specijalna ponuda led plafonjere
Opis
LED plafonjera Forma FK2001-36P BK koja dolazi u crnoj boji,doprinosi modernom izgledu vaših prostorija. Jačina od 36W sa integrisanim LED svetlom i bojom svetla od 3000K omogućiće vam dugotrajno i elegantno osvetljenje.Izrađena je od metala u crnoj boji, dok je unutrašnji deo u natur boji.Zbog svojih dimenzija od Ø500mm je idealna za osvetljenje trpezarije, spavaće ili dnevne sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED plafonjera FK2001-36P BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FK2001-36P BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






