-56%
LED panel ugradni LPB-01-18R SN
400,00 RSD
| Jačina | 18W |
|---|---|
| Napon | 180-265V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Jačina svetla | 1300lm |
| Boja svetla | 3000K |
| Boja | Hrom |
| Materijal | Metal + Plastika |
| Dimenzije | Ø 220mm |
| Dimerenzije otvora | Ø 200mm |
| Radni vek | 15000h |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
LPB-01-18R SN
Kategorije: LED Paneli, LED rasveta, Poslednji komadi
Oznake: led osvetljenje, led paneli, led rasveta
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED panel ugradni LPB-01-18R SN |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LPB-01-18R SN |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






