LED panel ugradni LPB-01-18R BK
870,00 RSD(870,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 18W |
|---|---|
| Napon | 180-265V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K, 4000K, 6000K |
| Jačina svetla | 1300lm |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal + Plastika |
| Dimenzije | Ø 220mm |
| Radni vek | 15000h |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
LPB-01-18R BK
Kategorije: LED Paneli, LED rasveta
Oznake: crni led panel, led paneli, led rasveta
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED panel ugradni LPB-01-18R BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LPB-01-18R BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






