LED panel nadgradni LPB-08-6R
500,00 RSD(500,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 6W |
|---|---|
| Napon | 180-265V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K, 4000K, 6000K |
| Jačina svetla | 330lm |
| Boja | Bela |
| Materijal | Aluminijum + Plastika |
| Dimenzije | v: 30mm, Ø 120mm |
| Radni vek | 15000h |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
LPB-08-6R W
Kategorije: LED Paneli, LED rasveta
Oznake: led osvetljenje, led panel, led rasveta
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED panel nadgradni LPB-08-6R |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LPB-08-6R W |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






