LED panel ugradni LPB-01-3R
300,00 RSD(300,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 3W |
|---|---|
| Napon | 180-265V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K, 4000K, 6000K |
| Jačina svetla | 150lm |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal + Plastika |
| Dimenzije | Ø 85mm |
| Dimenzije otvora | Ø 70mm |
| Radni vek | 15000h |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
LPB-01-3R
Kategorije: LED Paneli, LED rasveta
Oznake: led panel, led paneli, led rasveta
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED panel ugradni LPB-01-3R |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LPB-01-3R |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






