Halogena sijalica G5,3 35W
100,00 RSD
| Jačina | 35W |
|---|---|
| Napon | 12V |
| Tip grla | G5,3 |
| Dimabilna | DA |
| Dimenzije | Ø50mm |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
MR16 35W
Kategorije: Halogene sijalice, Sijalice
Oznake: halogena rasveta, halogena sijalica, halogene sijalice
Opis
Halogene sijalice pružaju bistru svetlost, te je i rasveta za enterijer sa ovim sijalicama preciznija i jasnija. To je naročito korisno u prostorima gde je važna jasna vizibilnost, poput osvetljenja u radionicama, kancelarijama i izložbenim prostorima.Halogene sijalice se uključuju momentalno, bez vremena zagrevanja. Ovo ih čini pogodnim za osvetljenje koje se često pali i gasi ili gde je potrebno trenutno osvetljenje.Halogena sijalica G5,3 je dimabilna sijalica jačine 35W(430lm) sa G5,3 tipom grla.Koristi napon od 12V
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Halogena sijalica G5,3 35W |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | MR16 35W |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






