Fluo cev FHT8-18
180,00 RSD
Dostupno samo u salonu
| Jačina | 18W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | T8 |
| Boja svetla | 6400K |
| Boja | Bela |
| Materijal | Staklo |
| Dimenzije | d: 600mm |
| Proizvođač | Forma |
| Potrošnja el energije | 18 kWh/1000 |
| Zemlja porekla | N. R. Kina |
Šifra proizvoda:
FHT8-18
Kategorije: Fluo cevi, Fluo cevi, Fluo rasveta
Oznake: Fluo cevi, fluo rasveta
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Fluo cev FHT8-18 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FHT8-18 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta
