Fenjer stubić GIGI BISSO/ANNA 3L BK
21.450,00 RSD
| Jačina | 12W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 3xE27 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Resin |
| Dimenzije | š: 560mm, v: 2090mm, Ø 245mm |
| Stepen zaštite | IP55 |
| Proizvođač | Fumagalli |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
GIGI BISSO/ANNA 3L BK
Kategorije: Fenjeri, Fumagalli rasveta, Spoljna rasveta
Oznake: fenjer stubić, fumagalli rasveta, spoljna rasveta
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Fenjer stubić GIGI BISSO/ANNA 3L BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | GIGI BISSO/ANNA 3L BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | Italija |
Fumagalli rasveta






