Edison sijalica E27 40W T45-40
300,00 RSD
| Jačina | 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | E27 |
| Materijal | Staklo |
| Dimabilna | DA |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Dimenzije | v: 110mm, Ø 45mm |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
Sijalica T45-40
Kategorije: Edison, Sijalice
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne sijalice, edison sijalica
Opis
Edison sijalice dolaze u raznim dimenzijama i oblicima i služe kao dekorativni element.Model Forma ES1T45-40 je dimabilna dekorativna sijalica jačine 40W sa E27 tipom grla.Staklo je amber boje.Pored toga što osvetljava vaš prostor ova sijalica pruža veoma visoku efikasnost.Koristi napon od 220-240V.Kao i sve vrste Edison sijalica i ova ide uz rasvetu sa otvorenim grlom poput visilica i lustera kako bi dekorativni efekat bio jos vidljiviji.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Edison sijalica E27 40W T45-40 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | Sijalica T45-40 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






