Baštenski stubić S3105
3.000,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Mat hrom + Bela |
| Materijal | Metal + Plastika |
| Dimenzije | v: 800mm, Ø 124mm |
| Stepen zaštite | IP54 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
S3105
Kategorije: Spoljna rasveta, Stubići
Oznake: baštenski stubići, spoljna rasveta
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Baštenski stubić S3105 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | S3105 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






